Nasza oferta

Bardzo serdecznie zapraszamy do współpracy. Proponujemy Państwu pomoc w organizacji imprez artystycznych na terenie całego kraju. Posiadamy bogate doświadczenie w branży rozrywkowo-estradowej.

Nasza działalność obejmuje organizację i realizację m. in.:

– recitali, koncertów, tras koncertowych,

– imprez plenerowych ( festyny, jarmarki, dni miast ),

– imprez promocyjnych, akademii, festiwali i przeglądów,

– spotkań autorskich, mniejszych form teatralnych, kabaretonów,

– pokazów mody, pokazów tańca, wyborów miss,

– imprez okolicznościowych ( bale, bankiety, jubileusze ),

– konferencji, szkoleń, eventów firmowych,

Współpracujemy z wieloma wykonawcami prezentującymi szeroki wachlarz działań artystycznych – poczynając od muzyki lekkiej, łatwej i przyjemnej poprzez country, blues, rock & roll, reggae, folk, jazz i mocne rockowe granie, dalej przez poezję śpiewaną i piosenkę aktorską do kabaretu, kończąc na przedstawieniach i widowiskach dla dzieci. Praktycznie każdy wykonawca, który zaistniał na polskiej scenie rozrywkowej może pojawić się u Państwa.

Mamy nadzieję, że nasza propozycja okaże się dla Państwa atrakcyjna i będzie początkiem stałej, korzystnej dla obu stron współpracy.

Zapraszamy do współpracy wszystkie zainteresowane podmioty.

Z poważaniem

Michał Kołodziejski

 

Czym dysponujemy:

Nagłośnienie

Sprzęt renomowanych firm uznanych przez muzyków na całym świecie, dobrze zgrane i solidne ekipy to nasza recepta na dobry dźwięk. Dostosowujemy wielkość sprzętu do realizowanego przedsięwzięcia. Na wielkie imprezy plenerowe i festiwale posiadamy wielkie systemy, na małe bankiety niewielkie dyskretne systemy. Stawiamy na doświadczenie! Każdego roku dostarczamy systemy na około 200 różnych wydarzeń – począwszy od nagłośnienia konferencji i kongresów po koncerty w klubach, teatrach i salach widowiskowych aż do koncertów w halach oraz imprezy plenerowe. Posiadamy wiedzę, umiejętności oraz sprzęt, który umożliwia niezależną realizację nagrań live realizowanych przez nas przedsięwzięć.

 

Scena

podesty

Dysponujemy podestami w technologii alustage, nivtec oraz layher (umożliwiające postawienie sceny w terenie o dużych nierównościach).

zadaszenia

Oferujemy zadaszenia quatro o rozpiętości od 6/6 m do 12/10 m. Wszystkie zadaszenia posiadają odpowiednie “nośności” co umożliwia montaż urządzeń bezpośrednio na konstrukcji sceny – bez wykorzystania dodatkowych elementów.

scena mobilna

Dysponujemy również sceną mobilną w rozmiarze 7,5/6 m – szczególnie przydatną tam gdzie potrzebne jest szybkie rozwiązanie, montaż i demontaż sceny zajmuje około 40 min (cała technika scena, światło, nagłośnienie gotowe w 2 h od przyjazdu na miejsce imprezy).

 

Światło

Kompleksowa obsługa oświetlenia to, oprócz dźwięku, rzecz która w realizacji widowisk liczy się najbardziej. Pędząca z prędkością światła technika stawia przed realizatorami bardzo wysokie wymagania. W naszej ofercie znajdziecie państwo wszystkie dostępne na rynku rozwiązania. Oferujemy unikalne dla poszczególnych artystów i wydarzeń rozwiązania. Spełniamy wszystkie wymagania realizatorów, reżyserów i architektów, począwszy od pomysłu, poprzez symulacje, aż do realizacji widowiska.

 

Projektor i Ekran

Ekran ramowy o rozmiarach 528/401 cm

Idealny do projekcji w pomieszczeniach i plenerze.
W zestawie dwa rodzaje powierzchni – do przedniej i tylnej projekcji.

Projektor multimedialny – 5.500 ANSI lumenów, rozdzielczość HD.

Bezpieczeństwo przede wszystkim !

Wszystkie oferowane przez nas technologie są całkowicie bezpieczne, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty.